gofry z dodatkami

Słodki deser w pół godziny

Już niedługo wiosna, czas wszystkich owoców. Warto wykorzystać je do zrobienia jakiegoś deseru szczególnie dla dzieci. Czy istnieje jakiś szybki deser, który wykonamy niewielkim kosztem? Oczywiście, że tak. Mowa oczywiście o gofrach. Wykonanie ich nie tylko wywoła uśmiech na buziach domowników, ale i będzie wspaniałym pomysłem na zaspokojenie apetytu na słodkie. Domowe gofry wykonujemy tylko z naturalnych składników, a to sprawi, że będą prawie niekaloryczne!

Gdzie znaleźć idealny przepis na gofry? Na przykład tu lub warto poprosić o niego naszą mamę lub babcię. Tylko one mają wprawę w robieniu ich. Ich duże doświadczenie w kuchni jest gwarantem znajomości najlepszego przepisu na gofry.

Jakie składniki należy przygotować? Oto co potrzebujesz:

– mąka pszenna,

– jajka,

– sól,

– cukier zwykły i odrobina waniliowego,

– woda gazowana,

– olej,

– proszek do pieczenia,

– jeśli chodzi o dodatki – pełna dowolność.

Proporcje podanych składników poznasz później. Wszystko zależy od tego jaką dużą porcję chcesz ich zaserwować. Zastanów się dokładnie ile osób będzie mogło skosztować twój wyśmienity deser. Przepis na gofry już masz- na co więc czekasz?

gofry z dodatkami

Niewiele potrzeba, prawda? Z pewnością większość składników posiadasz w swojej szafce kuchennej czy lodówce. Już dziś sprawdź czy posiadasz niezbędne składniki, by zaskoczyć rodzinę pysznymi, domowymi goframi.

Już dziś zaplanuj do nich wszelakie dodatki, by smakowały jak najlepiej. Gofry to taki deser, który wyśmienicie smakuje prawie z każdym dodatkiem. W ich ozdabianiu panuje pełna dowolność! Nie ma obaw, że ulubione produkty twoje lub twoich dzieci popsują smak gofrów.

Już dziś wyciągnij z szafy zakurzoną i zapomnianą gofrownicę. Będziesz żałować, że leżała nieużywana tak długo. Gwarantuję, że gofry będą od dziś stałym dodatkiem do niedzielnych popołudni przy kawie z najbliższymi, a dzieci będą wiecznie uśmiechnięte. Nie ma bowiem lepszego deseru dla maluszków niż ciepłe, puszyste gofry. Przekonaj się sama już dziś! Zrobienie ich nigdy nie było tak proste jak teraz!